21.09.2014

Погода в Україні

Матеріали якого плану вас найбільше цікавлять?

Шкільна газета №2/2011
Четвер, 10 лютого 2011, 18:15

лютий 2011

Вітаємо!

Барана Олександра,

учня 10 класу, який в захисті екологічних проектів обласного етапу МАН зайняв ІV місце з темою: «Екологічні аспекти використання стільникового мобільного зв’язку».

«Умілі руки »

25 січня в школі відбулася "виставка" саморобок «Умілі руки». На розгляд учнів школи власні творчі роботи представили школярі початкових класів, які під керівництвом класоводів виготовили їх на уроках трудового навчання. Умільці першого і другого класів створили красиві картини з бісеру, кольорового паперу, засушених листочків. Чудернацьких восьминогів з шерсті зробили третьокласники; ніжних капелюшків та струнких ялинок, сніжинкове мереживо, картину з дельфіном - четвертокласники.

«Зорепадом летять роки»

В першу суботу лютого стало доброю традицією зустрічати в школі випускників минулих років. З часу відкриття школи пройшло 32 випуски. Радісні усмішки, приємні спогади, зустріч з однокласниками та вчителями, святковий концерт – все це дісталося випускникам нашої школи.

Приємним подарунком стали квіти вчителям та щирі побажання від сільського голови Т.П.Зубаня, адже він теж випускник нашої школи.

Вірші про шкільні роки, вітання для вчителів прозвучали від випускників 2006 року (класний керівник Роєнко С.П.)
Хвилюючою миттю був вихід випускників 1991 року, які закінчили школу 20 років тому (класний керівник Гиренко М.Г.). Так як випускники цього року відзначалися спортивними перемогами, то і подарунком для школи став спортивний інвентар.
Школа радо зустрічає Вас, дорогі випускники. Завжди ласкаво просимо до рідної школи.

Полях О.В.,заступник директора
з виховної роботи

Тиждень математики та фізики

Новини від Третяк Ірини

З 31січня по 4 лютого учні 5-11класів знайомилися з точними науками. Протягом тижня проведено багато різних конкурсів, математичних розваг та турнірів. Цікаво організували відкриття тижня учні 9Б класу, показавши презентацію про математику.

Конкурсна програма включала: розгадування ребусів - найкраще виконали завдання Тименко Віка (5Б) та Безсмертна Дарина (5Б); математичну вікторину, де відзначилася Шум Вероніка (5Б).
З захопленням проходили брейн-ринги з математики для учнів 5, 6, 7, 9-11 класів. Найкращі знання продемонстрували: Кисіль О, Левун А (11Б класу); Мазаєва А, Голубчік С (9Б кл.); Шишак А, Оплачко О. (10кл.).
Учні 8 – 11 класів взяли участь в "шаховому турнірі".Із 12 найсильніших гравців переможцем став учень 9Б класу Долобан Дмитро.

В брейн - ринзі в 6 класі виграла команда ”Бісектриса”, у 7 класі перемогу отримала команда ”Тупокутники”.

Не менш цікаво пройшла фізична вікторина у 7 та 8 класах, яка включала різні конкурси на перевірку знання формул, вміння правильно вимірювати фізичні величини, робити підказки без слів – за допомогою жестів, міміки і пантоміми. Учні продемонстрували знання прислів’їв, що пояснюються фізичними явищами.

Семикласники поділилися на команди: хлопців «Молекули» (капітан Чмут Валерій) та дівчат «Атоми» (капітан Горбатенко Юлія). Перемогу здобули дівчата.

А команди восьмикласників «Дифузія» (капітан Коваль Олег) та «Теплові явища»(капітан Шульга Радіон) показали в оригінальний спосіб за допомогою міміки та пантоміми фізичні явища. Перемогу святкувала команда «Дифузія».

Висловлюємо велику подяку учасникам конкурсів та всім, хто був задіяний в заходах, що проводилися в рамках предметного тижня з математики та фізики. Найактивніші учасники тижня були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Сподіваємось ми довели – точні науки це дуже весело і цікаво!

Фоторепортаж про предметний тиждень
учня 10класу Барана Олександра.

Останнє оновлення на Четвер, 17 березня 2011, 08:17

Загрузка...